Avaleht » Vabaaeg

Vabaaeg

Harju Cupi korraldejatel on suurim hea meel pakkuda võistkondadele peale kvaliteetse sportliku elamuse ka tegevust turniiri väliselt.

Tänu meie ametlikele koostööpartneritele ja toetajatele on Harju Cupist osavõtvatel lastel ning treeneritel võimalik väga soodsalt külastada järgmisi meelelahtust pakkuvaid asutusi:

MEGAZONE – PÕNEVAD LASERLAHINGUD

Megazone on koht kus saate panna proovile oma strateegilised ja taktikalised oskused. Moodustage oma rühm ning kasutades taktikat viige oma meeskond võidule. Megazone’s on kaks erinevat mängusaali – mõlemad mängusaal – labürindid on täis varemeid, peidikuid, tunneleid, elektroonilisi lõkse ning müütilisi koletisi.

Kõik Harju Cup-ist osavõtvad mängijad ja treenerid saavad külastada MEGAZONE 50% soodustusega. Sooduskupongid saavad võistkonnad turniirilt.

Täpsem info Megazone kohta: www.megazone.ee

Kupong kehtib kuni 24 detsember

SKYPARK – TULE HÜPPAMA!

Skypark logoSkypark batuudikeskus pakub igaühele meeleolukat ning elamusrikast ajaveetmise võimalust. Meil on Euroopas ainulaadne batuudimaastik, suur ja põnev laste turnimislinnak, vahvad peoruumid, mängude saal, traadita internetiühendusega kohvik ja alati lõbusalt aktiivne atmosfäär.

Hüppa nii kuis jaksad ja süda lustib. Hüpata saab batuudimaastikul ning lisaks kasutada kõiki teisi atraktsioone – turnimislinnak, sumokostüümid, lauamängud, õhubatuut, trikirattad jne. Kõik Harju Cup-ist osavõtvad mängijad ja treenerid saavad külastada SKYPARK’i 50% soodustusega. Sooduskupongid saavad võistkonnad turniirilt.

Täpsem info SKYPARK’i kohta: www.skypark.ee

Kupong kehtib kuni 31 oktoober

TALLINNA LOOMAAED – TUTVU 7856 ISENDIGA

Tallinna loomaaia pindala on ca 89 ha, millest tänaseks on välispuuride ja aedikute all umbes 26 ha. 31.12.2010 seisuga oli Tallinna loomaaia kollektsioonis 7865 isendit 578 liigist/alamliigist.
Loomaaias töötavad müügiletid, kust saab kerget kehakinnitust ja janukustutust. Meil on piknikukohad, mida saab tellida ka suuremale seltskonnale.

Kõik Harju Cup-ist osavõtvad mängijad ja treenerid saavad külastada Loomaaeda 50 sendiga. Sooduskupongid saavad võistkonnad turniirilt
-Sooduskupongid kehtivad ainult aprillikuus.

Täpsem info loomaaia kohta: www.loomaaed.ee

Kupong kehtib kuni 31 oktoober

KALEV SPA – TALLINNA SUURIM VEEKESKUS

Kalev Spa soovib rikastada tallinlaste ja linna külaliste lõõgastavat ja aktiivset puhkust läbi erinevate Spa teenuste ja sportimisvõimaluse Tallinna südames, avaras kaasaegses mugavaima asukohaga keskuses.

Eesti suurima, 50 meetrise basseiniga Kalevi Veekeskus koos erinevate vesiatraktsioonide, liutorude, mullivannide, lastebasseinide ja vesiaeroobika basseinidega, tunnisaunade, soome saunade, aurusaunade ja sportimisvõimalustega on mõeldud neile, kes soovivad olla heas vormis ja terved.

Kõik Harju Cup-ist osavõtvad mängijad ja treenerid saavad külastada KALEV SPA VEEKESKUST 30% soodustusega. Sooduskupongid saavad võistkonnad turniirilt.

Täpsem info Kalev Spa kohta: www.kalevspa.ee

Kupong kehtib kuni 24 detsember

Harju Cup (C) Kõik Õigused Kaitstud. 2011 - 2019