Avaleht » Arhiiv » Harju Cup 2011 – arhiiv

Harju Cup 2011 – arhiiv

Harju Cup 2011

24.09.2011 – poisid 2005
Asukoht: Nurmesalu 9, Saue
Mänguaeg 1×20, 4+1 väljakul

A-Grupp

MRJK
Harju JK Laagri/Saue
Tallinna JK Kalev
Harju JK Tabasalu/Keila
JK Vaprus Paikuse
FC Infonet

Väljak 1Kellaaeg

Harju JK Laagri/Saue
1:3
FC Infonet
09:00:00
JK Vaprus Paikuse
6:3
Harju JK Tabasalu/Keila
09:25:00
Harju JK Laagri/Saue
3:2
Harju JK Tabasalu/Keila
10:15:00
FC Infonet
1:1
MRJK
10:40:00
Harju JK Tabasalu/Keila
2:8
MRJK
11:05:00
Harju JK Tabasalu/Keila
4:2
Tallinna JK Kalev
11:30:00
Tallinna JK Kalev
1:9
JK Vaprus Paikuse
12:20:00

Väljak 2Kellaaeg

MRJK
4:1
Tallinna JK Kalev
09:00:00
Tallinna JK Kalev
0:3
Harju JK Laagri/Saue
09:25:00
MRJK
2:2
JK Vaprus Paikuse
09:50:00
Tallinna JK Kalev
1:7
FC Infonet
10:15:00
JK Vaprus Paikuse
4:0
Harju JK Laagri/Saue
10:40:00
JK Vaprus Paikuse
2:6
FC Infonet
11:30:00
MRJK
4:2
Harju JK Laagri/Saue
11:55:00
FC Infonet
6:1
Harju JK Tabasalu/Keila
12:20:00

I koht – FC Infonet
II koht – MRJK
III koht – JK Vaprus Paikuse
IV koht – Harju JK Laagri/Saue
V koht – Harju JK Tabasalu/Keila
VI koht – Tallinna JK Kalev

Harju Cup 2011

25.09.2011 – Poisid 2004
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22
Mänguaeg 1×20, 5+1 väljakul

A-Grupp

MRJK
Harju Jalgpallikool
NJS Blue
NJS Black
FC Tiigrid
FC Infonet
FC Helios

Väljak 1Kellaaeg

NJS Black
0:1
MRJK
09:20:00
NJS Blue
1:3
FC Infonet
09:45:00
Harju Jalgpallikool
1:4
FC Infonet
10:10:00
NJS Black
1:0
NJS Blue
10:35:00
FC Helios
0:0
MRJK
11:00:00
Harju Jalgpallikool
1:0
NJS Black
11:25:00
MRJK
2:1
NJS Blue
11:50:00
FC Helios
1:0
NJS Blue
12:15:00
FC Infonet
0:4
NJS Black
12:40:00
NJS Blue
0:3
Harju Jalgpallikool
13:05:00
NJS Black
0:0
FC Helios
13:30:00
FC Helios
2:2
Harju Jalgpallikool
13:55:00
FC Infonet
0:1
MRJK
14:20:00
NJS Blue
0:3
FC Tiigrid
14:45:00
MRJK
4:2
Harju Jalgpallikool
15:10:00

Väljak 2Kellaaeg

Harju Jalgpallikool
0:3
FC Tiigrid
09:20:00
FC Tiigrid
3:2
FC Helios
10:10:00
FC Tiigrid
2:1
FC Infonet
11:00:00
FC Tiigrid
0:2
NJS Black
11:50:00
MRJK
1:3
FC Tiigrid
12:40:00
FC Infonet
3:1
FC Helios
15:10:00

I koht – FC Tiigrid
II koht – MRJK
III koht – NJS Black
IV koht – FC Infonet
V koht – Harju Jalgpallikool
VI koht – FC Helios
VII koht – NJS Blue

NJS Blue võistkonna parim mängija: Venni Tolppola
FC Helios võistkonna parim mängija: Peeter Kasvandik
Harju JK võistkonna parim mängija: Sten Marten Viira
Parim Kaitsja – Fjodor Malehov ( FC Infonet )
Parim väravavaht – Karl-Martin Kaasik (FC Tiigrid)
Parim Väravakütt – Kristofer Käit (FC Tiigrid)
Parim Mängija – Tuomo Saavola (NJS Black)

Harju Cup 2011

01.10.2011 – poisid 2001
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22
Mänguaeg 1×20, 7+1 väljakul

A-Grupp

FC Levadia
FC Nõmme United
FC Honka Musta A
FC Flora

Väljak 1Kellaaeg

Nõmme JK Kalju
VS
MRJK
10:00:00
FC Honka Musta A
VS
FC Levadia
10:25:00
MRJK
VS
TJK Legion
10:50:00
FC Levadia
VS
FC Nõmme United
11:15:00
TJK Legion
VS
FC Honka Musta B
11:40:00
FC Levadia
VS
FC Flora
12:05:00
Pärnu JK Vaprus
VS
TJK Legion
12:30:00
FC Flora
VS
FC Nõmme United
12:55:00
TJK Legion
VS
Nõmme JK Kalju
13:20:00
A2
Veerandfinaal
B3
13:45:00
B2
Veerandfinaal
A3
14:10:00
A4
B Finaalid
B4
14:35:00
B2 vs A3 võitja
Poolfinaal
A1
15:00:00
B4
B Finaalid
B5
15:25:00
 
FINAAL
 
15:50:00

B-Grupp

MRJK
Nõmme JK Kalju
Pärnu JK Vaprus
FC Honka Musta B
TJK Legion

Väljak 2Kellaaeg

Pärnu JK Vaprus
VS
FC Honka Musta B
10:00:00
Nõmme JK Kalju
VS
Pärnu JK Vaprus
10:50:00
FC Honka Musta A
VS
FC Flora
11:15:00
MRJK
VS
Pärnu JK Vaprus
11:40:00
FC Nõmme United
VS
FC Honka Musta A
12:05:00
FC Honka Musta B
VS
Nõmme JK Kalju
12:30:00
FC Honka Musta B
VS
MRJK
13:20:00
A4
B Finaalid
B5
13:45:00
A2 vs B3 võitja
Poolfinaal
B1
14:35:00
 
III Koht
 
15:50:00


I FC Flora
II Nõmme JK Kalju
III FC Honka Musta A
IV TJK Legion
V-VI FC Honka Musta B, FC Nõmme United
VII MRJK – Bfinaali võitja
VII Pärnu JK Vaprus
IX FC Levadia

Harju Cup 2011

02.10.2011 – poisid 2003
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22
Mänguaeg 1×20, 6+1 väljakul

A-Grupp

MRJK
Harju Jalgpallikool
FC Helios II
FC Narva Trans
Tallinna JK Kalev
Nõmme JK Kalju
FC Helios

Väljak 1Kellaaeg

FC Narva Trans
1:1
MRJK
10:20:00
Tallinna JK Kalev
3:1
Nõmme JK Kalju
10:45:00
Harju Jalgpallikool
1:1
Nõmme JK Kalju
11:10:00
FC Narva Trans
1:1
Tallinna JK Kalev
11:35:00
FC Helios
0:1
MRJK
12:00:00
Harju Jalgpallikool
0:0
FC Narva Trans
12:25:00
MRJK
0:3
Tallinna JK Kalev
12:50:00
FC Helios
0:2
Tallinna JK Kalev
13:15:00
Nõmme JK Kalju
1:0
FC Narva Trans
13:40:00
Tallinna JK Kalev
2:0
Harju Jalgpallikool
14:05:00
FC Narva Trans
0:0
FC Helios
14:30:00
FC Helios
0:1
Harju Jalgpallikool
14:55:00
Nõmme JK Kalju
1:1
MRJK
15:20:00
Tallinna JK Kalev
3:2
FC Helios II
15:45:00
MRJK
0:0
Harju Jalgpallikool
16:10:00

Väljak 2Kellaaeg

Harju Jalgpallikool
1:1
FC Helios II
10:20:00
FC Helios II
2:0
FC Helios
11:10:00
FC Helios II
5:1
Nõmme JK Kalju
12:00:00
FC Helios II
0:0
FC Narva Trans
12:50:00
MRJK
2:1
FC Helios II
13:40:00
Nõmme JK Kalju
3:1
FC Helios
16:10:00

I koht – Tallinna JK Kalev
II koht – MRJK
III koht – FC Helios II
IV koht – Nõmme Kalju JK
V koht – Harju Jalgpallikool
VI koht – Narva Trans
VII koht – FC Helios

Harju Jalgpallikool võistkonna parim mängija: Erik Reinumägi
Narva Trans võistkonna parim mängija: Tarassenkov
FC Helios võistkonna parim mängija: Kasper Lee
Parim Kaitsja – Toomas Teeväli (MRJK)
Parim väravavaht – Rasmus Tamm (FC Helios II)
Parim Väravakütt – Patrik Saksus (Tallinna JK Kalev)
Parim Mängija – Hugo Joonas Heinamaa (Nõmme JK Kalju)
FAIR-PLAY mängija – Markus Kuldkepp

Harju Cup 2011

08.10.2011 – poisid 2002
Asukoht: Saku Staadion
Mänguaeg 1×20, 6+1 väljakul

A-Grupp

FC Helios II
Pärnu Kalev
FC Levadia
MRJK
MPS Barca

Väljak 1Kellaaeg

FC Levadia
1:0
Pärnu Kalev
09:20:00
Harju JK 03
0:1
Saku Sporting
09:45:00
Pärnu Kalev
2:1
FC Helios II
10:10:00
Saku Sporting
0:1
FC Helios
10:35:00
FC Helios II
1:0
MRJK
11:00:00
FC Helios
0:1
Nõmme Kalju
11:25:00
MPS Barca
1:1
FC Helios II
11:50:00
MPS Real
4:0
FC Helios
12:15:00
FC Helios II
0:4
FC Levadia
12:40:00
FC Helios
0:1
Harju JK 03
13:05:00
Pärnu Kalev
2:2 pen 3:2
Saku Sporting
13:40:00
MRJK
1:3
Harju JK 03
14:05:00
FC Levadia
5:1
MPS Barca
14:30:00
MPS Real
0:1
Saku Sporting
15:10:00
FC Levadia
1:0
Nõmme JK Kalju
15:35:00

B-Grupp

MPS Real
Harju JK 03
Nõmme Kalju
Saku Sporting
FC Helios

Väljak 2Kellaaeg

MPS Barca
7:1
MRJK
09:20:00
MPS Real
1:3
Nõmme Kalju
09:45:00
FC Levadia
2:0
MPS Barca
10:10:00
Harju JK 03
0:2
MPS Real
10:35:00
Pärnu Kalev
1:0
MPS Barca
11:00:00
Saku Sporting
0:2
MPS Real
11:25:00
MRJK
0:9
FC Levadia
11:50:00
Nõmme Kalju
6:0
Harju JK 03
12:15:00
MRJK
0:6
Pärnu Kalev
12:40:00
Nõmme Kalju
2:0
Saku Sporting
13:05:00
MPS Barca
5:2
MPS Real
13:40:00
FC Helios II
0:2
FC Helios
14:05:00
Nõmme JK Kalju
2:0
Pärnu Kalev
14:30:00
Pärnu Kalev
1:0
MPS Barca
15:10:00
Saku Sporting
0:0 pen 2:3
FC Helios
15:35:00

I koht – FC Levadia
II koht – Nõmme JK Kalju
III koht – Pärnu Kalev
IV koht – MPS Barca
V koht – FC Helios
VI koht – Saku Sporting
VII koht – MPS Real
VIII koht – FC Helios II
IX koht – Harju JK 03
X koht – MRJK

Harju Jalgpallikool võistkonna parim mängija: Kaspar Rõõmussaar
Saku Sporting võistkonna parim mängija: Sander Suvinõmm
MRJK võistkonna parim mängija: Markus Kort
FC Helios II võistkonna parim mängija: Andre Koidin
MPS Real võistkonna parim mängija: Miska Lehto
FC Helios võistkonna parim mängija: Romet Aug
MPS Barca võistkonna parim mängija: Kim Karlsson
Nõmme JK Kalju võistkonna parim mängija: Armin Korjus
Parim Kaitsja – Terho Casper
Parim väravavaht – Olaf Hendrik Vaher
Parim Väravakütt – Alan Nahk
Parim Mängija – Erik Jakobson
FAIR-PLAY mängija – Raul Babajev

Harju Cup (C) Kõik Õigused Kaitstud. 2011 - 2018